02122654348 02122654349
قیمت پارکت ارزان در کرج

قیمت پارکت ارزان در کرج

02122654348

با هزینه اندک، بهترین کیفیت را بخرید!

قیمت پارکت ارزان در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مهمترین آن ها به متراژ، نوع پارکت و دستمزد نصاب پارکت بستگی دارد.

به طور کلی، عوامل موثر در قیمت پارکت ارزان در کرج یا قیمت نصب آن، از یک رنج قیمت مشخص شروع و تا یک رنج مشخص افزایش می‌یابد.

قیمت نصب پارکت چوبی نیز بر اساس متراژ، نوع و متر مربعی آن محاسبه می‌گردد.

همچنین، کیفیت نصب و حرفه‌ای بودن نصاب پارکت چوبی نیز از عوامل پنهان دیگر در هزینه نصب پارکت هاست.

رنج قیمت پارکت ارزان در کرج نسبت به کفپوش هایی مانند پارکت تمام چوب، پارکت چوبی و کفپوش سنگی پایین‌تر است.

شما میتوانید جهت درخواست خدمات نصب پارکت چوبی در کرج با ما تماس بگیرید و با کمترین هزینه محل مورد نظرتان را پارکت کنید.

در محاسبه هزینه پارکت متری، نیاز است که میزان و نوع پوشش کف زیرسازی شده و مصالح به کار برده شده را بدانیم.

همچنین، اگر نصب پارکت چوبی همراه با ساب و لاک باشد، هزینه بیشتری خواهد داشت.

در نصب انواع کفپوش ها، متراژ محلی که قرار است کفپوش شود بسیار مهم است و با افزایش مساحت منطقه، هزینه دستمزد نصاب بیشتر می‌شود.

دستمزد نصب در کفپوش پی وی سی کمتر از سایر کفپوش هاست و در کل مقرون به صرفه‌تر است.

شما میتوانید جهت استعلام قیمت پارکت ارزان در کرج و درخواست ارسال مدل ها و طرح های مختلف آن میتوانید با شماره 02122654348 تماس بگیرید.

آنچه که مشخص است، این است که عوامل موثر در قیمت پارکت ارزان در کرج از نوع پارکت چوبی، لمینت، پارکت تمام چوب و غیره، بنا به تنوع مدل‌ها و برند‌ها و طرح‌ها در بازار و شرکت‌ها بسیار گسترده است و قیمت‌ها بنا به دلایلی ثابت نیست و در ثانیه متغیر است.

به همین دلیل، قبل از خرید و نهایی کردن تصمیم برای شروع کار، بهتر است حتماً ابتدا برآورد هزینه نصاب پارکت در محل انجام داده شود.

اما قیمت پارکت ارزان در کرج چگونه محاسبه می شود؟

همان طور که میدانید، پارکت، یک نوع کف‌پوش است که از چوب طبیعی به صورت صفحات نازک ساخته می‌شود.

این کف‌پوش انواع مختلفی از لحاظ اندازه و طرح دارد و برای پوشاندن سطح زمین استفاده می‌شود.

فرآیند تولید پارکت، خاص و پیچیده نیست و تنها چوب درختان به الوار تبدیل شده و در ابعاد کوچک برش می‌خورد.

در هنگام نصب، این قطعات در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

هر کدام از درختان و پارکتی که از چوب آنها ساخته می‌شود، دارای مزایای خاص خود هستند، از جمله رنگ، سختی و دوام آنها، روشن یا تیره بودن و غیره.

به دلیل زیبایی خاصی که دارد، پارکت چوبی به سرعت در بین مشتریان جای خود را باز کرده است.

هر سال، برندهای معتبر، پارکت‌های مختلفی را با طرح‌های گوناگون و متناسب با سلیقه مردم تولید می‌کنند.

این کف‌پوش چوبی، اغلب در جاهایی که به نوعی گرما و نشاط خاصی به فضای منزل بدهند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پارکت، پرطرفدار و متناسب با هر مکانی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، از جمله در منازل مسکونی، اماکن تجاری، فروشگاه‌ها و غیره.

پارکت‌های مورد استفاده در فروشگاه‌ها، باید با کیفیت بالا انتخاب شوند، زیرا با رفت‌وآمد بالای مشتریان، به مرور لایه‌های زیادی از روی آن از بین می‌روند.

مجموعه ی ما تلاش کرده است تا با ارائه قیمت پارکت ارزان در کرج، در کنار استفاده از پارکت های باکیفیت، رضایت شما مشتریان گرامی را به دست آورد.

انواع چوب ها در ساخت و تولید پارکت های مجموعه ی قیمت پارکت ارزان در کرج:

1. چوب درخت بلوط:

در واقع، چوب درخت بلوط یکی از بهترین، قوی‌ترین و با دوام‌ترین چوب‌هاست که از دیرباز در ساخت خانه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گرفته است. از طرف دیگر، رنگ زیبای این نوع چوب، موجب استفاده و کاربردهای فراوان آن در ساخت انواع محصولات چوبی بکار رفته در ساختمان‌ها و خانه‌ها می‌شود.

2. چوب درخت افرا:

درخت افرا در بسیاری از نواحی جنگلی جهان، مانند شمال ایران، رشد می‌کند و در بسیاری از پارک‌ها و یا باغ‌های شخصی که دارای خاک اسیدی هستند، پرورش داده و رشد می‌کنند. چوب این درخت، استفاده‌های زیادی در صنعت دارد و امروزه محصولات چوبی مختلفی در جهان از آن ساخته می‌شوند.

از جمله، ابزارها و آلات موسیقی مانند ویالون، گیتار و یا پیانو از این نوع چوب ساخته می‌شوند.

رنگ این چوب روشن و بسیار زیباست و علاوه بر استحکام و دوام بالا، استفاده از پارکت چوب افرا، موجب بازتاب بهتر نور و روشنایی و زیبایی محیط منزل می‌شود.

جهت ارائه قیمت پارکت ارزان در کرج تیم ما تلاش کرده است تا از چوب های باکیفیت درخت افرا برای ایجاد و تولید پارکت برای شما عزیزان استفاده کند.

3. چوب درخت راش:

پارکت‌های چوب راش، علاوه بر زیبایی خاص خود، دارای استحکام و دوام بالایی نیز می‌باشند. به همین دلیل، این چوب به عنوان یکی از بهترین چوب‌های قابل استفاده در ساخت پارکت‌های چوبی شناخته شده است.

4. چوب درخت گردو:
درخت گردو، یکی از درختان پهن برگ و مقاوم است که از دوران قدیم شناخته شده است. این درخت، دارای چوبی بسیار مقاوم است که به دلیل مقاومت بالای آن، در تولید محصولات مختلفی مانند تخته نرد، شطرنج و مبل استفاده می‌شود.

5. چوب درخت گیلاس:
چوب درخت گیلاس، یکی از بهترین و مقاوم‌ترین چوب درختانی است که تاکنون برای تولید و ساخت پارکت‌های چوبی مورد استفاده قرار گرفته است. این درخت، در سراسر قاره‌های جهان از جمله اروپا، آسیا و آمریکا رشد می‌کند و علاوه بر میوه‌های آن، از چوب آن نیز استفاده‌های مختلفی می‌شود.

عواملی که بر قیمت پارکت ارزان در کرج تأثیر دارند، شامل متراژ کف ساختمان، محل نصب، حجم کار، ابزار نصب پارکت چوبی و نوع آن می‌باشد.

برای مثال، اگر کف نیاز به عمل زیرسازی داشته باشد، هزینه نصب پارکت چوبی بطور قطع بیشتر خواهد شد. همچنین، ساختمان هایی که سیستم گرمایش از کف دارند، بدون شک نیاز به زیرسازی دارند و این زیرسازی به هزینه بیشتری منجر می‌شود.

جهت مطلع شدن از قیمت پارکت ارزان در کرج میتوانید در ساعات اداری با شماره 02122654348 تماس بگیرید.

Loader