02122654348 02122654349
نصاب پارکت در شرق و غرب تهران

نصاب پارکت در شرق و غرب تهران

02122654348

نصب در محل

نصاب پارکت در شرق و غرب تهران دوره دیده و حرفه ای با ارائه خدمات نصب انواع پارکت و کف پوش در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

اگر به دنبال حرفه ای ترین نصاب پارکت در شرق و غرب تهران هستید، میتوانید با ما تماس بگیرید تا از خدمات باکیفیت ما بهره مند شوید.

نصب و مراقبت از پارکت نیازمند روش ها و مراحلی خاص می باشد.

نصاب پارکت در شرق و غرب تهران به شما عزیزان توصیه میکند تا به هنگام نصب پارکت در محلتان به این موارد توجه کنید:

1- در ابتدا، حتماً از یک نصاب حرفه‌ای و ماهر استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که پارکت چوبی به درستی و با کیفیت نصب می‌شود.

2- حتماً ابزارهای نصب پارکت مانند دستکش‌های مخصوص، کاردک، چکش، اره، متر و گوه را در جعبه ابزار نصاب آماده کنید.

3- قبل از نصب پارکت چوبی، دما و رطوبت محیط را اندازه‌گیری کنید.

4- قبل از شروع نصب، محیط را ضدعفونی کرده و ضدعفونی کننده را پاشید.

5- مساحت و ابعاد دقیق محیط را بررسی کرده تا مقدار پارکت مورد نیاز را بدانید.

6- سطح زیرین باید صاف و یکنواخت باشد، بنابراین قبل از نصب پارکت، ناهمواری‌ها و عیوب سطح را رفع کنید و در صورت نیاز، زیرسازی را انجام دهید.

7- برای سازگاری دمای پارکت با محیط، بهتر است ۲ یا ۳ روز قبل از نصب، بسته‌های پارکت را به محیط منتقل کنید و پس از تطابق دمای مناسب، آن‌ها را نصب کنید.

8- اگر سطح زیرین توسط کفپوش دیگری مانند کفپوش سیمانی یا سرامیک پوشش داده شده است، اطمینان حاصل کنید که سطح صاف و بی عیب است و قطعات سرامیک سالم و بدون لغزش هستند.

لازم به ذکر است که اگر با نصاب پارکت در شرق و غرب تهران مجموعه ی ما تماس گرفته اید، نیازی نیست که نگران این مراحل باشید؛ چرا که تیم ما به شما عزیزان تمام این خدمات را ارائه میدهد.

همان طور که میدانید، پارکت در برابر آب حساس است و تماس آن با آب می‌تواند سبب تورم آن شود.

بنابراین، برای تمیز کردن آن، نباید از آب یا پارچه خیس استفاده شود.

پس از نصب، پارکت با ساب زنی تمیز می‌شود.

پس از قرار گرفتن پارکت روی سطح زمین و خشک شدن چسب زیر آن، ساب زده و درزهای آن با لاک پوشانده می‌شوند.

اشیاء نوک تیز می‌توانند سبب کنده شدن چوب شده و ایجاد اثر بر روی پارکت شوند.

بنابراین، سطح پارکت در طول زمان دچار آسیب می‌شود و نیاز به ساب زدن دوره‌ای دارد. این کار سبب صاف و صیقلی شدن آن می‌شود.

نصب پارکت به نظر می‌رسد کار ساده‌ای است، اما نصاب پارکت باید به اوج کیفیت در کار نصب پارکت توجه کند. نصب پارکت دارای نکات بسیار زیادی است که در صورت رعایت آنها توسط نصاب پارکت، می‌تواند به یک نصاب حرفه‌ای تبدیل شود.

نصاب پارکت در شرق و غرب تهران به این مورد توجه میکند که زیرسازی نیز باید صاف باشد؛ در غیر این صورت، نصب پارکت با مشکل روبرو خواهد شد.

سرامیک‌های کنده شده و کف آسیب دیده باید قبل از نصب پارکت رفع شوند. مرحله بعدی فوم‌گذاری است که سبب می‌شود پارکت خوب نصب شود و نقش عایق صدا و حرارت را نیز داشته باشد.

پس از فوم‌گذاری، پارکت با چسب و یا قفل‌کردن قطعات در هم چسبانده می‌شود. در این مرحله، استراتژی نصب بسته به نوع پارکت متفاوت است. پس از چسباندن پارکت، درز‌گیری با لاک انجام می‌شود که لغزش و تکان‌خوردن و صدادادن پارکت ها را در اثر راه رفتن روی آنها کم می‌کند.

شما میتوانید به هنگام انتخاب رنگ پارکت نیز از نصاب پارکت در شرق و غرب تهران مشورت بگیرید.

به عنوان مثال، در صورتی که بزرگ‌ترین وسیله چوبی اتاق به رنگ بلوطی روشن با رگه‌های تیره باشد، برای بهبود ظاهر اتاق، می‌توانید یک رنگ تیره را برای پارکت انتخاب نمایید.

انتخاب بیش از سه نمونه، نه تنها به تصمیم‌گیری نهایی شما کمک نمی‌کند، بلکه باعث می‌شود بیشتر دچار سردرگمی شوید.

نمونه‌ها را در محل مورد نظر قرار داده و آن‌ها را زیر نور طبیعی و نیز زیر نور چراغ در هنگام شب، مشاهده نمایید.

ترکیب رنگی نمونه‌های انتخابی در کنار لوازم چوبی، لوازم خانگی، کف‌های مجاور و دیوارها را ارزیابی نمایید.

پس از ترک اتاق، بعد از چند دقیقه مجددا بازگردید. این کار را روز بعد نیز تکرار کنید، زیرا این روش بسیار خوبی برای سنجیدن احساس‌تان نسبت به اتاقی است که قرار است کف آن با رنگ پارکت انتخابی پوشیده شود.

در نهایت، بدترین نمونه را از میان سه نمونه انتخابی کنار بگذارید و کار خود را با دو نمونه دیگر ادامه دهید تا در نهایت تصمیم بگیرید کدام یک از آن‌ها انتخاب نهایی‌تان خواهد بود. در صورتی که می‌خواهید محیط منزل یا محل کارتان خاص و زیبا جلوه کند، از پارکت سفید استفاده نمایید.

بطور کلی، هزینه نصب پارکت چوبی توسط نصاب پارکت در شرق و غرب تهران یا قیمت نصب آن در یک رنج قیمت مشخص شروع و تا یک رنج مشخص افزایش می‌یابد. قیمت نصب پارکت چوبی بر اساس متراژ و نوع آن محاسبه می‌شود.

همچنین، کیفیت نصب و حرفه‌ای بودن نصاب پارکت چوبی نیز از عوامل پنهان دیگر در هزینه نصب پارکت‌ها است.

رنج قیمت در کفپوش لمینت نسبت به کفپوش‌هایی مانند پارکت تمام چوب، پارکت چوبی و کفپوش سنگی کمتر است.

نصاب پارکت در شرق و غرب تهران برای محاسبه هزینه پارکت متری، نیازمند اطلاعاتی می باشد، مانند میزان و نوع پوشش کف زیرسازی و مصالح استفاده شده.

اگر نصب پارکت چوبی همراه با ساب و لاک باشد، هزینه بیشتری دارد.

همچنین، در نصب انواع کفپوش‌ها، متراژ محلی که قرار است کفپوش نصب شود بسیار مهم است و با افزایش مساحت، هزینه نصب نیز بیشتر می‌شود. هزینه نصب در کفپوش پی‌وی‌سی کمتر از سایر کفپوش‌هاست و به طور کلی مقرون به صرفه‌تر است.

به طور کلی، عوامل موثر در هزینه نصب پارکت توسط نصاب پارکت در شرق و غرب تهران بسیار گسترده میباشد و قیمت‌ها بر اساس تنوع مدل‌ها، برندها و طرح‌ها در بازار و شرکت بستگی دارد.

Loader